Wednesday, July 28, 2010

Lene-Mai 6-kuune


Nädalake tagasi sai Lene-Mai poole aastaseks.
Kaalu on 9,1 kg ja pikkust 72,5 cm.
Mis ta meil siis teeb. Istub iseseisvalt, ukerdab end püsti ajada. Alguses kätest kinni võttes, nüüd juba ka toe najal.


Jutustab, topib asju suhu. Kõristab usinasti mänguasju ja lõkerdab Nora naljade peale naerda. Istumiskärusse teda panna on veel vara. Proovisime, aga vajub  seal kuidagi lössi. Praeguse kuumusega kookonis olla on jälle palav ja ega ta sinna enam hästi mahugi. Nii käime me õues praegu Lene süles. Tekil ukerdada on õues olles veidi jahedam, kui 28-kraadises toas.

Sööb ta lisaks piimale meil püreesid. Mitte küll heal meelel, aga veidihaaval siiski. Naerupall on ta meil ka. Iga teine küsib: "Kas ta teil tõesti kogu aeg ainult naerab?". Naerab jah :) Elu on ju lill!
No ja esimene hammas on ka olemas. Tuli väikese nutuga. Täna õhtul oli magamajäämisel ka nuttu rohkem, tundub, et naaberkiku tahab ka kohe - kohe lõikuda. Kamistad geel on abiks.

3 comments:

Anonymous said...

Lene on väga armas!

Deepika said...

First of all, its been 20 min I m surfing ur blog and found very interesting. Gr8 job! I too interested in traveling. So loved dis blog. Travel in India is certainly became a boom and OTA's are doing a fab job for travelers. I found For informations on SMS services pleas click on Bulk SMS Services , Bulk SMS Providers , Bulk SMS Gateway , International Bulk SMS Gateway , Bulk SMS India , Cheap Bulk SMS Service

suresh kumar said...

I appreciate the ideas and I would like to read more good stuff keep it up! This is very nice article and have great information. I have also avail information about the best new project Paras Dews