Thursday, April 12, 2007

Murphy, mu sõber

Just, kui olin välja öelnud, et hädasti on vaja uusi tuttavaid, hakkas Murphy tegutsema ja me nädalavahetus on täiesti üle sisustatud. Panen siia kirja, et endal midagi ära ei ununeks:
Reedel
Kl 10 Nora-Liisi ja T-ga ujuma
Kl 12.15 tuleb potentsiaalne korteriostja juba koos NAISEGA seekord teist korda korterit vaatama (loodetavasti meeldib naisele kah sama palju kui mehele, näpud pihku!, ja ostavad meie armsa pesa ära)
Kl 13.30 lähen noa alla. Oeh... 13. aprill kell 13.30. 13 on ju reede. Kui see ei ole nüüd saatuse mõnitamine, siis mis veel on? Lõigatakse ära mul üks sünnimärk, millest enne suve tulekut tahan esteetilistel kaalutlustel lahti saada. Ma pole KUNAGI ühelgi operatsioonil käinud. Vaadanud olen küll ja küll, aga ise noa alla pole sattunud. Õnneks! See sünnimärgieemaldus on nii pisike asi, aga ikkagi ju lõigatakse ja nõelutakse ja brrrr... hirmus, ma ei mõtle nüüd sellele enam!
Laupäeval
Tõnis oma perega tuleb Tallinnast külla
Minu vanemad tulevad Tartusse autoturule
Anneli tuleb vist kah Tartusse
Pühapäeval
Kl 14-15 tuleb Eva pisikese Liisaga meie Nora-Liisiga tutvust sobitama

Täitsa tihe kava. Aga mulle meeldib.
Praegu Nora-Liis tudub, varsti ärkab ja siis suund beebikooli.

1 comment:

Anonymous said...

One option is to only buy your shirts from Abercrombie and Fitch stores. This is a strategy I have been implementing for years. Places like American eagle and Hurley typically have good deals on Jeans that are of good quality. No one will even question the quality of your true religion sale if you purchase them from Abercrombie and Fitch stores. Where do I shop from? If I shop at some places such as Macy’s or Ralph Lauren, my clothes are usually too formal and when I shop at stores like Kohl’s and Jenny the quality is never good enough. One of my favorite stores to shop at is Abercrombie Fitch store. I also like wearing D&G glasses from Hollister.Tiger Shoes