Wednesday, April 4, 2007

Nora-Liis

Aeg läheb nii ruttu. Nora-Liisiga iga päev koos olles ei saagi aru, kui ruttu ta areneb. Ent täna poes nägin vast paarinädalast beebit - punast imepisikest krimpsus näoga inimesehakatist ja siis tuli meelde, et alles see oli, kui meie laps ka selline oli. Nüüd on ta juba täitsa asjalik. Energiat on kolme eest ja jutt hakkab vaikselt kõne meenutama. "Äää" ja "eee" asemel laliseb pikemalt "äläänä" ja "jee" tuleb ka hästi välja, "enne" ütleb kah ehk siis emme peaaegu :)

Pisitirts sai nädal tagasi istumise selgeks ja nüüd tegutseb täitsa pikalt omaette. Avastab maailma. Roomab ühele poole, ajab end isuma ja vaatab suu kõrvuni ringi, siis roomab 3 sammu eemale, tuleb jälle istuma ja uudistab sealt. Jube lahe on teda jälgida. Hästi kift tegelane!


2 comments:

mermaid said...

Väga armas nimi on Nora- Liis :)

Anonymous said...

ASICS shoes, Hogan Scarpe an exclusive collection for women of women clothing. These shoes ASICS women clothing styles are great options that you use over and over again in all its activities. ASIC name stands for "Anima Sana In Corpore Sano" - this is "the body of his one spirit" in Latin. As its name implies, ASICS shoes put first the health of your feet. It is the shoes with new technologies designed to protect and cushion the OS, tendons and joints of the feet.Asics Tiger