Tuesday, June 19, 2007

Kaks ülivajalikku vidinat, milleta lihtsalt ei saa

Niih, nüüd on siis selge, et ilma beebimonitorita kohe kuidagi enam elada ei saa. Nimelt jäi T korrus allpool olevate sõprade juurde sauna ja juttu rääkima-õlle libistama, mina tulin Nora-Liisiga üles last magma panema. Soovitati laps magama panna ja alla tagasi minna, et käin vahepeal kuulamas, ega Nora-Liis ei nuta. Aga ema süda ei luba... Nüüd ma siis surfan siin omaette ja Nora-Liis magab õndsalt.

Kuna jaanipäeval toas lapse und valvata oleks täitsa tobe, suundume homme beebimonitori jahile. Siis on lapsel rõõmus magada ja vanematel veel rõõmsam oma tegemisi teha!

Teine ääretult vajalik ost, mille tegime oli söögitool. No, kuidas enne selleta sai, mu pea enam kinni ei võta. Pilt, kuidas Nora-Liis T väikese abiga tooli kokku pani:


Tooli testimas:

1 comment:

monster said...

Baby Brands Direct stocks an impressiveMoncler Online range of nursery furniture and decor from the popular Kids Line brand with beautifully designed collections which include fully coordinating baby quilts, cushions, nappy stackers, cot mobiles, nursery wall decorations, pillow cases, cot sheets, Belstaff Bagspram sheets, lamp shades, bedside lamps, bedding sets, curtains, clothes hampers and toy boxes over a fabulous range of colour ways. Kids Line takes pride in its attention to detail in careful use of embroideries, appliqués and fusion of materials with continued commitment to quality, Belstaff Mens Jacketscomfort and value to superbly fulfil a new parent's ‘special purchase.'Asics Onitsuka Tiger