Friday, August 3, 2007

Nora-Liis tudubki oma voodis!

No see harjutamine läks küll üle ootuste kergelt. Nora-Liis sai kiiresti aru, mis ma talt tahan ja nüüd ta maksimaalselt 20 min mängib oma voodis, enne kui magma jääb. Mina istun loomulikult kõrval oma voodil ja nt koon samal ajal, sest siis ta näeb, et olen olemas. Lõpuks tõuseb ta võre najal püsti, mõlemas käes oma lemmikmänguasi ja hakkab jonnima, see on märguanne, et pane mind nüüd pikali, tahan magada, ja jääbki pikali pannes magama. Enne kulus ikka tund. Tänu jumalale!

Praegu on meie unegraafik selline, et hommikul äratus kl 9-10. Kaks 0,5 - 1,5h pikkust uinakut kl 12 ja kl 16 paiku ning ööunne kl 20-21. Täitsa mõnus elu on selle rütmis(ptu-ptu-ptu üle vasaku õla)!
"Pane mind nüüd pikali!"
Nii meie tütreke tudubkiKõndimisega teeme iga päev edusamme - iga päev üks samm rohkem. Täna sai 6 sammu järjest astutud.Tips on tubli, mitte nagu emme, kes alles peale aastaseks saamist käima hakkas :p


Toidukordi on meil 4 - hommikune puder, peale uinakuid juurviljapüree ja enne uinakut magus püree. Aga kurk maitseb ka hea, banaanist me ei räägigi...

1 comment:

Anonymous said...

In my opinion, Belstaff Jackets Abercrombie Fitch clothing can't be lack of in our wardrobe.Belstaff Jackets Clothing fashion is changing everyday. People like fashion especially women. Abercrombie Fitch clothing is one of these famous brands on the market.Ugg boots 5815 Designed by famous designer and founded by famous artist, this clothing brand attracts all young girls and boys even Rosetta Stone lots of middle-aged women and men.