Friday, November 30, 2007

Varakult jõuludeks valmis

Tartus laiendati Juku poodi, nüüd on suur-suur mänguasjapood keset Tartut püsti. Nora-Liis jääkski sinna mängima ja võtaks pool poodi kaasa, mistõttu aja kokkuhoiu mõttes tuleks seal ilma lapseta käia :)

Avamise puhul olid hinnad kõik 25% odavamad ja täna "lõunapausi" ajal ostsime T-ga Nora-Liisile jõulukingitused valmis. Oi, kui suur kiusatus on neid varem kätte anda!

Ma arvan, et miskit huvitavat lisandub tütretirtsule kingikotti veel, kuu on ju jõuludeni veel aega. Pakin kõik ta kingitused eraldi, siis saab palju pakikesi. Kui ma pisike olin, meeldis mulle küll, kui palju kingitusi oli. Sai jõuluvanale käia patsi tegemas ja luuletust lugemas kohe mitu korda.
Jõuluvana pidavat meil sel aastal külastama tulema. Loodetavasti Nora-Liis end end jõuluvana kartes laua alla ei pagenda :)

Nädalavahetusel tahaks kodu ära kaunistada. Esimene advent on ukse ees!

1 comment:

monster said...

A large number of brands are selling dresses of different styles and qualities, but Cheap D&G Sunglasses has always been beating all others. A woman can actually fall in love with theseAbercrombie and Fitch Clothing. Every time, this brand comes up with
new range and collection of outfits, women rush to get their hands on their most loved one.Onitsuka Tiger Shoes