Friday, August 29, 2008

Nora-Liis 1a10k

Nora hakkas täiesti lambist ise potil käima. Vannitoas seisab pott ja seal ta siis käib, eeldusel, et pükse jalas pole. Kui aluspüksid on jalas, siis emme peab veidi aitama, sest neid on keeruline kiiresti alla saada. Ja eile tuli see paksem häda ka potti, vot nii tubli on meie laps. Ilma igasuguse sunnita saabus lihtsalt õige aeg. Õues ja tududes on veel mähkud kasutusel. Lasteaias peaks vist ka olema, seal ju pikad püksid jalas.

Sõnu ja lauseid tuleb robinal. Laused on 4-5 sõna pikad ja täiesti sisukad. Imestan, kuidas tal sõnad nii ruttu meelde jäävad...

Jonn käib vahel peal, aga sellest saame üle, kui "Liiri-lõõri" laulu laulda või unejuttu rääkida. Igasugu jutukesi on ta hakanud suure huviga kuulama.

Söögiisu on taas kehvakene. Mahla joob palju.

Lasteaias on harjunud, aga parema meelega oleks ikka emmega kodus.

Käisime Palangas T-ga ja need 4 päeva oli Nora vanaema juures. Kahekesi said nad hästi hakkama, vanaema-vanaisa on Noral suured sõbrad :9

2 comments:

Anonymous said...

Nora - Liis on pehme ja armas musirull.

Anonymous said...

For those of you unfamiliar with PAPER magazine:“For the past 27 years, Franklin Marshall Sale has been an indispensable style, cultural, and entertainment magazine. As a style leader Dolce & Gabbana Sunglassesaims to explore pop culture just beyond the scope of the mainstream in order to expose readers to the groundbreaking ideas that Abercrombie Fitch will influence the trends of tomorrow.”