Friday, August 29, 2008

PealinnaPeiP

Majakesest metsa sees oli tund aega linna sõita lapsele liiga koormav. Isegi mina, kes ihkas rahu ja vaikust, hakkasin puudust tundma suurlinna tuledest ja melust, seega leidsime mõnusa üürika südalinna. 10 min Kadriorgu, 10 min bussijaama, 10 min vanalinna. Maja on staliniaegna kivimaja, suurte laeni akende ja pea 3m kõrgete lagedega. Igati tore ja hubane kodu.
Nora-Liisil oli eelmise nädala neljapäeval 39 kraadi palavik. Lihtsalt tuli ja oli. Jäin lapsega koju. 2 päeva oli palavik ja siis kadus. Tuli hoopis nohu, nii mulle kui lapsele. Taas olin lapsega kodus, nohuga ju lasteaeda minna ei tohi. Ja täna hommikul, kui oli lõpuks kindel plaan laps lasteaeda viia ja ise lõpuks tööle tulla, oli laps kaisus kuum - palavik 38 taas. Ei saa mina aru, mis toimub. Igatahes jäi täna koju T. Mis tähendab, et pidin täitsa omapead teise linna otsa sõitma. Autoga ma mõtlen. Tartu ja Pärnu liiklus on ju nagu kukepea selle kõrval siin. Aga ära tegin ja oi, kui uhke ma enda üle olin :)))) Kui nüüd õhtul ilma plekki mõlkimata koju ka saaks, oleks päev asja ette läinud.
No igatahes istun ma praegu siin tööl. 11. korrusel ja otse akna taga vuhisevad iga poole tunni tagant maanduvad lennukid. Just tuhises 2 hävitajat madalalt mööda. Kui lennukeid parasjagu ei möödu, imetlen vaadet Tallinna lahele, vaatan laevu ja sillerdavaid katuseid. Proovi sa nii tööd teha :)

1 comment:

Anonymous said...

Tere. Tallinna lastel ongi sellised haigushood . Minu lapselapse arst ütleb selle kohta - laps võitleb viirusega. Kui see kordub, võiks vere- ja mõni muu analüüs teha. Üks maa vanaema