Tuesday, September 15, 2009

Pisike tirts või hoopis põnn?

Kõhu kasvatamisega on sel korral kõik hoopis teistmoodi kui Norat oodates. Nora-Liisiga iiveldas 16. nädalani hirmsasti ja ilma hommikul oksendamiseta ma toast välja ei saanudki. Nüüd on enesetunne hea, veidi alguses iiveldas, aga ei miskit erilist. Seljavalu on üle läinud ja veeren oma palliga rõõmsalt ringi.
Liigutab väike tegelane kuskil 20. nädalast. Enamasti hommikuti, kui tõusma hakkan või õhtuti, kui magama lähen. Mõnikord ka autoroolis istudes või tööl laua taga. Hästi vahva!
Kaalub pisike meil hetkel u 700g, kui käimas 24. nädal.
Mõlema rasedusega on mul olnud periood, kus hirmsasti tahaks hamburgerit süüa :9 Õnneks on see aeg möödas.

Nora-Liis väidab järjepidavalt, et väike venna on kõhus ja kui lumi maha tuleb, siis tuleb venna kõhust välja :)
UH pakkus, et tulekul on hoopis tüdrukutirts. T on juba harjunud mõttega, et tal varsti kodus 3 naist. Minul on täitsa ükskõik tüdruk või poiss,peaasi, et terve ja tubli laps sünniks õigel ajal :9 Õige aeg on jõuludest jaanuari lõpuni välja. Aega oodata veel on!

Nora-Liisilt nimevariante küsides ütleb ta järjekindlalt, et kõige ilusam nimi on "Lammas". Me kaalume siiski ka teisi variante :)))

2 comments:

Evelyn said...

Palju õnne! Tore, et seekord tervis parem on, see iiveldamine ajab ikka juhtme kokku küll:)

franklin-marshalls said...

A large number of brands are selling dresses of different styles and qualities, but Cheap D&G Sunglasses has always been beating all others. A woman can actually fall in love with theseAbercrombie and Fitch Clothing. Every time, this brand comes up with
new range and collection of outfits, women rush to get their hands on their most loved one.Onitsuka Tiger Shoes