Sunday, February 28, 2010

Triibukampsun kevadele vastuminekuks

Norale valmis täna kampsun. Kampsun oli iseenesest juba tükk aega peaaegu valmis. Nagu ikka seisis lõpetamine pisiasjade, sel korral  puuduvate nööpide, taga.
Värvidest põhivärviks tumeroheline, kuna preili enamus garderoobi on roosa - lemmikvärv noh! Aga on olemas ju ka teisi värve ja sellest roosamannast on mul juba kõrini. Üks triip sai siiski lepituse mõttes roosa. Triibulised kampsunid on lõbusad!

Lõngaks miskine akrüül. Kevad tuleb ja villane kampsun oleks liiga palav. Puuvillase lõngaga on mul siiani vaid halbu kogemusi - venib ruttu välja. Vaatame, kuidas see kampsun vastu peab. Kasvuvaru on kampsunil küll, ehk on sügiseni paras.
Vardad 2,5 mm.
Esialgu mõtlesin kinnise teha lukuga, mis lapsele mugavam. Aga hakkasin kahtlema, et lukk venitab esisiiluääred välja ja siis on kampsun varsti eest pikem kui külgedelt. Pole ma kunagi kudumile lukku õmmelnud, kogun veel julgust.Homme on 1. märts!

2 comments:

Anonymous said...

Kena ja nägus rõivaese! Norale meeldib kohe väga, tubli emme!

franklin-marshalls said...

In my opinion, Belstaff Jackets Abercrombie Fitch clothing can't be lack of in our wardrobe.Belstaff Jackets Clothing fashion is changing everyday. People like fashion especially women. Abercrombie Fitch clothing is one of these famous brands on the market.Ugg boots 5815 Designed by famous designer and founded by famous artist, this clothing brand attracts all young girls and boys even Rosetta Stone lots of middle-aged women and men.