Friday, May 14, 2010

Soe suvepäev

Meil on nüüd suvi sel aastal ametlikult alanud. Täna näitas  autos  termomeeter tervelt 27 kraadi. Panime piigadega kerged kleidikesed selga ja sõitsime Verevi äärde piknikutama. T käis isegi ujumas. Ei olevat väga külm vesi.  Istusime varjus, ehitasime liivakooke ja lõunatasime muffinitega. Päike võttis ka läbi puuvõra, nii et saime kõik kerge jume oma talviselt valgele nahale. Meie ligidal oli veel üks Nora-vanune tore tüdruk, kellega koos mängida ja Lene nautis samuti vabas õhus siputamist.

Tegime täna ka esimesed puugisüstid, Nora oli väga vapper ja ei teinud teist nägugi. Pereõde kleepis talle preemiaks Puhhi plaastri. Huvi pärast kaalusime ka Lenet. 8200g. Pole siis ime, et mul tema turvahälli tassimisega raskusi on.

Ema kasvatas kevadel seemnetest terve hulga petuuniataimi, istutasin need nüüd kaheksasse rõdukasti ja panin välja. Tundub, et neile praegune kliima väga meeldib. Piisavalt sooja ja palju vihma. Terve eilse õhtu müristas, sadas ja välgutas. Ehk saab kuu pärast õisi näha! Nora-Liisile ostsin paki rukkililleseemneid, mis ta suure hoolega ka rõdule poti sisse külvas. Ehk pistavad paari nädala pärast pisikesed varred oma pea välja. Nora käib iga päev ikka uurimas.

3 comments:

Anonymous said...

Tore, et koht on meele järgi. Teil seisab ees suur töö. Noored inimesed, jõuate palju!

Anonymous said...

Tore, et koht meele järgi on. Teil seisab suur töö ees. Noored inimesed, jõuate palju.

monster said...

Abercrombie Fitch Sale have been adorning the lives of women, living across the globe, since many years. This brand has been successful in catering D&G sunglassesthe fashion needs of all those women, who are conscious in terms living a life full of style and glamour. These Franklin Marshall Online can make you an eye candy of all occasions.Onitsuka Tiger Shoes