Wednesday, April 18, 2007

Kangapoes


Täna oli T kodus - võttis päeva puhkust. Ja sel ajal kui nad Nora-Liisiga lõunauinakut tegid, sain mina Abakhanis shoppamas käia. Vanadest voodiriietest on nii kõrini saanud ja kuna Abakhanis on -15% allahindlus, siis käisin seal uudistamas. Aega läks, aga ühtegi WOW! kangast ei leidnudki. Miskit ma siiski ostsin - ühe tumepruuni riide, valget riiet voodilinadeks ja valge udusulemustriga imepehme riide. Neist siis valmivad 2 valget voodilina ja padjapüürid-tekikotid, mis ühelt poolt pruunid, teiselt poolt valged-sulelised. Kuna meie uus magamistuba on pruunis värvigammas, siis peaks hästi sobima. Mulle meeldib kui voodipesu harmoneerub interjööriga.

Kreenholmis on kuu lõpuni kangad väga soodsad - 25.-/m. Lisaks igasugu käterätid ja voodipesu VÄGA normaalse hinnga. Nt käterätid15.-, padjapüürid 20.-, tavamõõdus tekikotid 100.- jne. Sealt ostsin ka veidi kangast - valge ornamentidega puuvillane, millest veel kolm padjapüüri ja tekikott õmmelda. Tahtsin veel muudki osta, aga T-l ja minul läks maitse ikka täitsa lahku ja siis piirdusingi klassikalise valgega. Aegumatu ja puhas värv. Ei mingeid lilli, ruute, triipe... Ja kolm padjapüüri seetõttu, et T magab 1 padjaga ja mina kahega. Raseduse ajal magasin 2 padjaga, oli kergem olla ja nüüd on harjumus jäänudki. Tean, et see pole üldse hea, pidavat alalõuga tekitama :))))

Mugavam oleks muidugi osta poest voodipesukomplekt. Aga esiteks meeldib mulle ise õmmelda. Voodipesu on vist ainus asi, mida ma õmmelda oskan :S Ja teiseks on meil topeltlai tekk ja sellele tekikott maksab ikka üüratut hinda.

Nora-Liisi kohe-kohe valmivale kootud suvekleidikesele ostsin ilusa lilla voodririide ka. Muidu paistavad pitsirest valged mähkmed läbi. Nii pole ju daamile sobilik :)


Väike arvutus - Hobby Hallis maksab topeltlai tekikott + 2 padjapüüri 489.-. Kogu mu kangakupatus läks kokku vast 740.-. Selle eest saan 2 voodilina, 2 topeltlaia tekikotti ja 6 padjapüüri. On ikka soodsam küll ise teha!

1 comment:

Anonymous said...

The total length of the Cheap D&G Sunglasses is also shorter as it starts at the hip, again resulting in the visual appearance of a shorter leg. An additional challenge of girls Abercrombie Fitch Online is that their centre back seam is also quite short. When someone wearing low-rise jeans bends over, it often reveals more of the buttock area than most of us wants to see. A classic and humorous example of this is Hollister Clearance sale. This also occurs when someone wearing low rider jeans sits down. There is just not enough fabric to cover the buttock area once bent and this is even more prevalent in super low rise true religion jeans outlet. This is a very unsightly scene even on the most magnificent of bodies.Tiger Shoes