Friday, April 27, 2007

Mäss Tallinnas

Venelased on siin eestis ikka täitsa ära keeranud. Tõesti, kui ei meeldi, ostku rongipilet Moskvasse ja asugu teele, mul ei ole kahju!
See, mida täna hommikul telekast nägin, no see ületas igasuguse taluvusepiiri. "Pronkssõdurikaitsjad" isegi ei saanud aru, et samal ajal kui nemad Pärnu mnt-l autosid ümber keerasid, poode rüüstasid ja põlema panid, oli nende Aljosha juba teisaldatud. Ja jumalale tänu. Ma ei saa siiani aru, miks seda mälestusmärki juba mitu kuud tagasi ei võinud maha võtta - igavene jura sellel teemal - teeme, teeme- ja nüüd siis tulemus käes. Need vene nolgid, kes seal märatsesid tõenäoliselt ei saanud arugi, mis asja point oli, kui saab ikka lõhkuda, siis lõhumegi, olgu motiiv missugune...
Mul hakkas hirm ja mul on tõsiselt hea meel, et me Tallinnas ei ela. Siiani põdesin, et vene keelt ei valda. Nüüd on küsimus, miks peaks!?!

1 comment:

monster said...

For those of you unfamiliar with PAPER magazine:“For the past 27 years, Franklin Marshall Sale has been an indispensable style, cultural, and entertainment magazine. As a style leader Dolce & Gabbana Sunglassesaims to explore pop culture just beyond the scope of the mainstream in order to expose readers to the groundbreaking ideas that Abercrombie Fitch will influence the trends of tomorrow.”