Saturday, June 19, 2010

5 kuudLene-Mai sai meil 5-kuuseks. Sööb  juba nädala jagu püreesid, kuna kaalu ja pikkust on pispiigal mehe mõõtu - 8,3 kilo ja 70 cm. Viimasel kuul oli juurde tulnud vaid 100 g ja nii me mehisema suutäiega alustasimegi. Kartulit, porgandit ja suvikõrvitsat oleme maitsenud, kõrvits ja lillkapsas veel ootavad ees. Ei saa öelda, et Lene poolt lusikas ovatsioonidega vastu võetakse, aga me tasapisi ikka harjutame.
Kõhuli olek ei ole enam IN, nüüd aetakse end igal hetkel käpuli ja kõigutatakse edasi-tagasi. Täna ta juba istus esimest korda, jalad ühel pool nn merineitsi-asendis. Natuke on ka bravuurikust ja kapriissust tekkinud nagu ühele preilile kohane. Nora-Liis on otse loomulikult kõige lemmikum inimene maailmas, ainus, kes igal ajal Lene naerma ajada suudab. Emmet-issit on vaja süles olemiseks, aga ega Lene süles ju püsi. Hüppab ja siputab mis kole. No ja päris õiged juuksed on nüüd peas, lahe pisike siilisoeng. No ja silmad tunduvat ikka issi silmade moodi rohekat jume võtvat,  koos emme poolse hlliga. Väga huvitav kombinatsioon. Aga enamus päevast on Lene-Mail ikka naer nabani ja suu juttu (ehk siis kriiskamist ja põristamist) täis.
Väga vahva nupskin on ta meil!

1 comment:

franklin-marshalls said...

The dresses of this Dolce & Gabbana Sunglasses are manufactured with the best quality fabric. They are comfortable enough to wear, are highly sophisticated and help a lot in Abercrombie Fitch Outletflattering others. If you want to enhance your beauty, style and feminine look, then nothing can be better than these Franklin and Marshall hoodies. They are meant to be suitable for the delicacy and elegancy of women.Onitsuka Tiger