Saturday, June 19, 2010

Avastamas Eestimaad

eetsime nädalakese põhjarannikul suvitades. Või noh, mis nüüd suvitades, Ilmad olid jahedad, vihmased ja tuulised. Aga siiski... Nora-Liis sai  vanaisal omapead külas olla, tädi A ja vanaisa pisikest Lenet naerutada, T kooliasju ajada ja meie uudiseid vahetada. Sain üheks õhtuks isegi linnaloa, et sõbrannaga kinno minna. SATC2 oli minu meelest igati vahva vaatamine, parem ja ettearvamatum kui SATC1.

Tallinnas käisime Miia-Milla-Mandas ehk Nora-Liisi sõnul Miia-Milla-Mandariinas :)
Ma olen vaimustuses! Saime igasugu vahvaid ideid, mida tulevikus oma majas rakendada ja lastel on seal nii lõbus.







Tagasi Tartusse sõites tulime "Avasta Eestimaad" tuuriga läbi Tuhala. Nõiakaev minu kurvastuseks ei uputanud, hobuseauk oli tavaline lohk maa sees, aga vaat üle tee asus Polli loomaaed ja see oli küll vaatamistväärt. Igasugu toredaid loomi-linde sai vaadatud ja paitatud, Nora-Liis sai ratsutada ja jäneseid sööta. Tundub, et igasugu trennidest peaks Nora-Liisi ratsutama panema, see meeldib talle ikka tohutult.
Igatahes tundus Polli Elistverest hulga huvitavam, pilet muidugi oli üsna krõbe, mõned pildid ka :




6 comments:

Puhvis Kukk said...

Niiii armas lapsuke.

Anonymous said...

just had to say thanks again! There was so much information and creativity. I enjoyed scaning your pleasant blog.
buy adobe fireworks cs5

Anonymous said...

These former Abercrombie and Fitch models pretty much made it in the business after landing a job with Bruce Weber years ago. For the majority of them, D&G glasses was their first paying modeling job.great to see these guys continue to work the fashion shows after so many years of hard work and dedication! Here are a few of the many models that were busy working for the past few months in Milan, Paris, and Berlin for the Winter Fashion Shows!!!Tiger Shoes

Vicky Leo said...
This comment has been removed by the author.
Vicky Leo said...
This comment has been removed by the author.
Anonymous said...

Thank you for making the effort and spreading this information with all of us.Salcon The Verandas Luxurious apartments by SALCON Group in Sector 54 Gurgaon . Salcon The Verandas provides 4, 5 and 6 BHK ready to move apartments .